За добу бойовики здійснили 27 обстрілів позицій українських військових – ООС

Минулої доби, 24 вересня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил була напруженою, проте цілком контрольованою Об’єднаними силами. Бойовики 27 разів відкривали вогонь по позиціях наших військ. При цьому ворог двічі застосовував озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.

Читати

“Заступнику міністра освіти, науки і молоді” окупаційної влади Криму відмовлено у швейцарській візі

Влада Швейцарії відмовила у видачі в’їзної візи так званому “заступнику міністра освіти, науки і молоді” окупаційної влади Криму Айдеру Аблятіпову.

Читати

Російська влада заборонила виїзд з Донбасу на територію РФ всім чоловікам призовного віку

Російська окупаційна адміністрація заборонила виїзд на територію РФ всім чоловікам призовного віку, незалежно від їхнього громадянства та обставин, за яких вони опинились на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Читати

Росія готує масштабні навчання в Криму

Більше 50 літаків, включаючи надзвуковий бомбардувальник Ту-22М3, і близько 10 кораблів Чорноморського флоту візьмуть участь в навчанні в анексованому Криму та на півдні сусідньої до нього Росії.

Читати

Нацрада показала відео з українським радіомовленням в Сімферополі

Українські радіостанції, які здійснюють мовлення на територію анексованого Криму, «продовжують виконувати свою інформаційну місію в Криму», повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України Сергій Костинский, опублікувавши в своєму Фейсбуці відео, на якому українські радіостанції ловлять приймачі в Сімферополі.

Читати

Надзвичайний режим в Армянську скасовано

Режим НС муніципального характеру, що було запроваджено 14 вересня в Армянську і навколишніх селах на півночі окупованого Криму через перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин у повітрі, скасовано.

Читати
1 2 3 432