ЄК розпочне санкційну процедуру проти Угорщини через пакет законів “Стоп Сорос”

Єврокомісія (ЄК) має намір вже в четвер почати санкційну процедуру проти Угорщини через схваленого раніше парламентом країни пакету законів “Стоп Сорос”, який передбачає кримінальне покарання для організацій, що підтримують нелегальну імміграцію.

Читати

Хейлі: РФ, Китай, Куба і Єгипет виступали проти реформи Ради з прав людини ООН

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі вважає, що Росія, Китай, Куба і Єгипет чинили опір реформі Ради з прав людини ООН, що стало однією з причин виходу США з цієї структури.

Читати

Врятовані із затопленої печери діти розповіли, що з ними трапилося

Врятовані із затопленої печери Тхам Луанг на півночі Таїланду підлітки та їх тренер, у середу, 18 липня, вперше публічно виступили та розповіли про те, що пережили, повідомляє агентство АР.

Читати

У Колумбії заарештували екс-повстанця РЗСК, який викрав у березні еквадорських журналістів

Влада Колумбії у вівторок заарештувала члена повстанського угрупування “Фронт імені Олівера Синистерри”, створеної колишніми учасниками організації “Революційні збройні сили Колумбії” (РЗСК), який у березні викрав двох еквадорських журналістів та їхнього водія.

Читати

У Китаї спіймали підпільних букмекерів, які прийняли $1,5 млрд ставок на ЧС в криптовалюті

Днями китайські офіційні органи закрили підпільних онлайн-букмекерів, які прийняли загалом $1,5 мільярда ставок на результати матчів Чемпіонату світу з футболу.

Читати
1 2 3 1,038