США звинуватили РФ у спробах розколу американського суспільства через соцмедіа

Міністр внутрішньої безпеки повідомила про спроби Росії розколоти США за допомогою соціальних медіа. Раніше 12 співробітників спецслужб РФ звинуватили у втручанні в вибори в США.

Читати

Військові Азербайджану заявили, що полонили вірменського диверсанта

Прес-служба Міноборони Азербайджану повідомила, що в неділю в ранкові години диверсійно-розвідувальна група ЗС Вірменії намагалася здійснити вилазку на кордоні, в напрямку Газаського району.

Читати

Найбільша газета Фінляндії опублікувала відкритий лист Путіну і Трампу

Журналісти найбільшої газети Фінляндії Helsingin Sanomat опублікували відкритий лист до президентів РФ і США Володимира Путіна і Дональда Трампа, які 16 липня проведуть зустріч в Гельсінкі. Лист з’явився на сторінках видання в ніч на неділю на трьох мовах – фінською, англійською та російською.

Читати

КНДР і США обговорять питання репатріації останків американських солдатів

Делегації КНДР і США зустрілися в неділю в прикордонному пункті Пханмунджом, де у них відбулися переговори з питання репатріація останків загиблих у роки війни на Корейському півострові американських військовослужбовців. Про це повідомило агентство Yonhap.

Читати

Twitter заблокував акаунти, які фігурують у розслідуванні США проти РФ

Керівництво Twitter призупинило доступ до двох акаунтів, які фігурують у новому звинуваченні мін’юсту США в рамках розслідування іноземного втручання в хід виборів в США в 2016 році.

Читати
1 2 3 1,035