ЗМІ: Японія з кінця січня почне розміщувати винищувачі F-35 на півночі острова Хонсю

Повітряні Сили самооборони Японії з кінця січня почнуть розміщувати багатоцільові бойові літаки п’ятого покоління F-35 на військовій базі Місава, розташованої в префектурі Аоморі на півночі основного острова Хонсю.

Читати

Twitter заблокував ще більше тисячі пропагандистських акаунтів

Компанія Twitter, що володіє однойменним сервісом мікроблогів, заблокувала додатково 1062 аккаунта, імовірно, пов’язаних з діяльністю російського “Агентства інтернет-досліджень” (АИИ).

Читати

ЄК звинуватила дев’ять країн ЄС у перевищенні граничних норм забруднення повітря

Єврокомісія пригрозила Чехії, Німеччині, Іспанії, Франції, Італії, Угорщині, Румунії, Словаччині та Великобританії санкціями за перевищення встановлених граничних рівнів забруднення повітря, передає kommersant.

Читати

У США успішно завершили початкові випробування ядерного реактора для Марса

Вчені успішно завершили початкові випробування ядерного реактора, призначеного для виробництва енергії, необхідної для підтримання життя астронавтів, які відправляться на Марс із довготривалої місією.

Читати

Китай звинуватив США у загрозі національної безпеки

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Китайської Народної Республіки Лу Кан у суботу, 20 січня, звинуватив Військово-морські сили Сполучених Штатів в тому, що американський ракетний есмінець без дозволу уряду КНР зайшов в територіальні води Китаю, створивши тим самим загрозу суверенітету та національної безпеки китайської держави.

Читати
1 2 3 849