Росія вдається до заходів, щоб уникнути майбутніх санкцій

Російські органи влади запропонували покласти край публікації назв банків, які фінансують контрольованих державою продуцентів зброї. Можливо, що це робиться у передбаченні нових американських санкцій.

Читати

На підходах до ключових залізничних переходів на заході України простоюють тисячі вагонів, – ЗМІ

 Серед причин простою вагонів на Львівській залізниці називають відсутність необхідної кількості робочого парку тягового рухомого складу

Читати

Вищий адмінсуд дозволив стягнути 1 млрд грн з “Приватбанку” на користь Суркісів

Національний банк України не зміг заблокувати у Вищому адміністративному суді (ВАСУ) стягнення 1 млрд гривень з націоналізованого “Приватбанку” на користь сім’ї Суркісів.

Читати

Аграрії не використали €400 млн кредиту від Європейського інвестиційного банку

Комітет Верховної Ради у закордонних справах просить Міністерство фінансів пояснити, чому Україна, маючи гостру потребу в коштах, не використовує €400 млн кредиту, наданого для аграрної галузі.

Читати

“Укрзалізниця” оголосила повторний тендер на купівлю 6 дизель-поїздів

ПАТ “Укрзалізниця” повторно оголосило процедуру закупівлі шести дизельних поїздів у трьохвагонному поїзді з очікуваною вартістю 1,062 млрд грн (з ПДВ), що відповідає очікуваній ціні закупівлі попереднього скасованого тендеру.

Читати

Україна домовилася з ОАЕ про спільне виробництво літаків Ан-132D

Державне підприємство Антонов уклало домовленості з партнерами з Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) щодо постачання складових, організацію коопераційного виробництва та навчання технічного персоналу для реалізації фінальної частини програми Ан-132.

Читати
1 2 3 219