Єврокомісія оштрафувала Google на €4,34 млрд за порушення антимонопольних правил

Єврокомісія прийняла рішення оштрафувати компанію Google на €4,34 млрд за порушення антимонопольного законодавства ЄС в сфері інтернет-пошуку на мобільних пристроях.

Читати

У КНР заявили, що приймуть нові заходи у відповідь на введені США тарифи на метали

Міністерство комерції Китаю в середу заявило, що воно буде змушене прийняти додаткові заходи у відповідь на введені США тарифи на імпорт сталі і алюмінію, щоб захистити інтереси КНР.

Читати

У США оприлюднили законопроект щодо санкцій проти спонсорів “Північного потоку – 2”

Американський сенатор Джон Баррассо (республіканець, штат Вайомінг) представив у середу проект закону про введення санкцій проти осіб, що інвестують в здійснення урядом Росії проекти з експорту енергоносіїв, у тому числі газопровід “Північний потік – 2” з доставки російського газу в країни ЄС.

Читати

На будівництво злітно-посадочної смуги в міжнародному аеропорту ”Одеса” виділено 253 млн.грн

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні виділив 253 млн гривень на будівництво злітно-посадочної смуги в міжнародному аеропорту ”Одеса”.

Читати

Україна програла апеляцію в британському суді у справі “Укртатнафти”

Королівський суд Лондона відхилив апеляцію України з питання визнання і виконання на території Великої Британії рішення Міжнародного комерційного арбітражу щодо стягнення з України на користь російської “Татнафти” $112 млн (і відсотків) у справі “Укртатнафти”.

Читати
1 2 3 284