Україна та Білорусь домовилися про спільне розроблення проектів у галузі енергетики

Україна та Білорусь у рамках Дорожньої карти співробітництва у сфері підвищення енергоефективності та використання місцевих паливно-енергетичних ресурсів на 2017-2020 роки будуть спільно реалізовуватипроекти з альтернативної енергетики.

Читати

Газопостачання столичних ТЕЦ знову обмежать, якщо «Київенерго» до 30 червня не виплатить борги

Газопостачання теплоелектроцентралей, оператором яких є ПАТ «Київенерго», може бути знову обмежено, якщо компанія до 30 червня не виплатить борги за поставлений газ.

Читати

«Укртрансгаз» зняв обмеження на транспортування газу до столичної ТЕЦ-6

ПАТ «Укртрансгаз» зняло обмеження на транспортування газу до столичної ТЕЦ-6, введені наприкінці травня через систематичну несплату за послуги транспортування газу та накопичення боргів.

Читати

Нацбанк ліквідував “Діамантбанк”

Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Публічного акціонерного товариства “Діамантбанк”.

Читати

ЄБРР має намір вкласти 30 млн дол. у фонд підтримки малих і середніх підприємств в Україні

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) інвестує 30 млн дол. у фонд Emerging Europe Growth Fund III для підтримки малих і середніх підприємств в Україні, повідомив радник ЄБРР з питань зовнішніх зв`язків Антон Усов на своїй сторінці в Facebook.

Читати
1 2 3 173