Прибуток підприємств України на 29,5% перевищує показник за аналогічний період 2017 року

Великі і середні підприємства України в січні-березні 2018 року одержали 132,875 млрд грн прибутку до оподаткування, що на 29,5% перевищує показник за аналогічний період 2017 року в розмірі 102,615 млрд грн.

Читати

ДСНс може закрити 220 шкіл, 155 супермаркетів і 30 лікарень через порушення пожежної безпеки

Державна служба з надзвичайних ситуацій перевірила понад 13 тисяч торгівельних центрів, лікарень, шкіл та дитячих садочків, де знайшла 167 тисяч порушень  із забезпечення протипожежної безпеки.

Читати

Палата представників Конгресу США прийняла проект бюджету Пентагону на $ 716 млрд

Палата представників Конгресу США на засіданні прийняла законопроект про бюджет і напрямки політики міністерства оборони країни на 2019 фінансовий рік (розпочнеться з 1 жовтня цього року).

Читати

Заступник голови ЄК: Євросоюз буде боротися за довгостроковий транзит газу з РФ через Україну

Брюссель має намір домагатися збереження довгострокового “і комерційно вигідного” транзиту російського газу через Україну в країни Євросоюзу після завершення діючого контракту в 2019 році і запросив Москву та Київ на тристоронні переговори по газу на рівні міністрів енергетики для обговорення цієї проблеми.

Читати

США запропонували ЄС скоротити на 10% експорт сталі і алюмінію

У ході переговорів з торгових питань з представниками ЄС американською стороною були озвучені варіанти, які передбачають скорочення різними способами обсягів поставок сталі та алюмінію з Євросоюзу в США на 10%.

Читати

США готові розглянути питання про виділення Вірменії $140 млн на проведення реформ

Сполучені Штати готові розглянути питання про виділення фінансової допомоги в розмірі $140 млн на проведення реформ нового уряду Вірменії на чолі з Ніколом Пашиняном.

Читати
1 2 3 269