Держкомпанія«Магістральні газопроводи України» транзитуватиме російський газ територією України

Передача контракту на транзит російського газу через територію України від Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» новоствореному оператору газотранспортної системи – держкомпанії «Магістральні газопроводи України» (МГУ) дасть російському газовому монополісту «Газпром» привід розірвати діючий контракт.

Читати

Цукерберг 23 березня обговорить з підлеглими скандал з розголошенням даних Facebook

Facebook організувала 20 березня екстрену зустріч з співробітниками, щоб обговорити скандал, що вибухнув після того, як в п’ятницю 16 березня стало відомо, що британська компанія Cambridge Analytica сумнівним чином отримала персональні дані понад 50 млн користувачів соцмережі і з їх допомогою надавала підтримку передвиборчій кампанії президента США Дональда Трампа, пише

Читати

«Роснафта»встановила рекорд за боргами

Найбільша монополія Росії, що входить в світовий ТОП-10 по запасах нафти і є одним з основних наповнювачів бюджету цієї країни, а за сумісництвом і спонсором її гібридних реваншистських амбіцій, встановила рекорд за боргами.

Читати

В Україні пропонують створити електронний реєстр техінвентаризації нерухомості

Громадська рада при Міністерстві регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства вважає за необхідне створення і впровадження в Україні Єдиного електронного реєстру технічної інвентаризації об’єктів нерухомості.

Читати

Facebook потрапила під приціл регуляторів США і Британії через персональні дані

Федеральна торгова комісія (FTC) США перевіряє Facebook Inc. на предмет потенційного порушення укладеної з відомством угоди про правила використання персональних даних, повідомило агентству Bloomberg джерело, знайоме з ситуацією.

Читати

ФДМ скасував торги з продажу 25% акцій “Одесаобленерго” і “Сумиобленерго”

Фонд державного майна (ФДМ) скасував торги з продажу 25% акцій “Одесаобленерго” і “Сумиобленерго”, призначені відповідно на 20 березня на “Українській біржі” і на 30 березня на ПФТС.

Читати

ФГВФО реалізували активи неплатоспроможних банків та інше майно на 7 млрд грн

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) і державні підприємства з листопада 2016 року сумарно реалізували через систему «Prozorro.Продажі» активи неплатоспроможних банків та інше майно на 7 млрд грн.

Читати
1 2 3 70