Німецькі пластичні хірурги оперуватимуть дітей у Львові

Упродовж шести днів, з 12 по 18 червня, німецькі хірурги проведуть низку консультацій для дітей зі складними вродженими і набутими вадами та спільно з українськими хірургами виконають близько 20 пластичних реконструктивних операцій, – повідомила прес-служба ЛМР. 

Читати

Парламент ухвалив в першому читанні законопроект про медичну реформу

Верховна Рада ухвалила в першому читанні з поправками глави профільного комітету Людмили Денисової і представника групи “Відродження” Андрія Шипка законопроект № 6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів. За відповідне рішення проголосували 227 народних депутатів.

Читати

Перший лікувальний комплекс оновленого ”ОХМАТДИТу” здадуть в експлуатацію до кінця 2017 року – Гройсман

Перший комплекс оновленої національної дитячої спеціалізованої лікарні ”ОХМАТДИТ” здадуть в експлуатацію в листопаді-грудні поточного року.

Читати

КМУ звільнив студентів-медиків від обов’язкового відпрацювання після завершення навчання

У середу, 31 травня, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, за якою остаточно скасовується обов’язкове працевлаштування студентів після завершення навчання, повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

Читати

МОЗ попереджає про епідемічний підйом захворюваності на кір

Міністерство охорони здоров’я констатує, що в Україні спостерігається черговий прогнозований епідемічний підйом захворюваності на кір, що пов’язаний з низьким охопленням профілактичними щепленнями дітей.

Читати

Київ виділив 41 млн грн на виконання цілей ініціативи з подолання СНІДу Fast Track Cities

На виконання цілей Fast Track Cities міською цільовою програмою протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки з міського бюджету на 2017 рік передбачено близько 41 млн грн.

Читати

КМУ ухвалив створення Координаційного центру з питань організації медслужб сил оборони

Кабінет Міністрів України у четвер, 11 травня, ухвалив Постанову «Про утворення Координаційного центру з питань організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я», яка передбачає утворення Центру з метою координації на стратегічному рівні організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я.

Читати

США виділять Україні $37,5 млн на боротьбу проти ВІЛ/СНІДу

Уряд Сполучених Штатів Америки офіційно затвердив операційний план, у якому розписані напрямки розподілу $37,5 млн, виділених Україні в рамках Надзвичайного плану президента США з надання допомоги в боротьбі проти ВІЛ/СНІДу.

Читати
1 2 3 14