Концерн радіомовлення, радіозв`язку та телебачення відключив аналогове мовлення телеканалу «UA:Перший» за борги

Державний Концерн радіомовлення, радіозв`язку та телебачення (КРРТ) сьогодні вранці відключив аналогове мовлення національного телеканалу «UA:Перший» за борги.

Читати

У Мюнхені відкрився Октоберфест

У столиці Баварії Мюнхені відкрилося щорічне свято Октоберфест. У суботу, 22 вересня, мер міста Дітер Райтер (Dieter Reiter) та прем’єр-міністр землі Маркус Зедер (Markus Söder) відкрили опівдні за місцевим часом 185-й найбільший у світі фестиваль пива.

Читати

На 25 Форумі видавців відбудеться зустріч читачів із двома письменниками: Юрієм Андруховичем та Петром Яценком

«Вроцлавський дім літератури» (WDL) разом з видавництвом «Warstwy» запрошують 21 вересня українських читачів до Театру ім. Леся Курбаса у Львові, де в рамках 25 Форуму видавців відбудеться зустріч із двома письменниками: Юрієм Андруховичем та Петром Яценком.

Читати

Японський письменник відмовився від номінації з Нобелівської премії з літератури

Японський письменник Харукі Муракамі відмовився від номінації на альтернативну Нобелівську премію з літератури, повідомляє Kyodo News з посиланням на організаторів премії.

Читати

Джастін Бібер одружився з американкою, і подався на громадянство

Розважальне американське видання TMZ повідомляє, що популярний виконавець Джастін Бібер подав документи на отримання громадянства США і планує мати подвійне громадянство Канади та Сполучених штатів Америки.

Читати
1 2 3 120