За сприяння Василя Яніцького у ВР відбулась презентація книги Дениса Богуша «Козак характерник або таємна наука діда Архипа»

У ВР за сприяння народного депутата України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Василя Яніцького відбулась презентація книги Дениса Богуша «Козак характерник або таємна наука діда Архипа», а також виставка бразильської культури українських художників.

Читати

У Полінезії випустили пам’ятну монету із зображенням Костелу Святого Іоанна Непомука

У 2018 році острів-держава Ніуе випустила в обіг платинову інвестиційну монету “50 доларів Костел Святого Іоанна Непомука Зелена гора”, яка виходить у серії «Чеська спадщина ЮНЕСКО».

Читати

Україна взяла участь у запуску ракети-носія “АНТАРЕС” для NASA

17 листопада 2018 року об 11 годині 01 хвилині за київським часом (4 годині 01 хвилині за північноамериканським східним часом) з Центру космічних польотів на острові Воллопс (штат Вірджинія, США) проведено успішний пуск ракети-носія (РН) “Антарес”, підготовка якої до пуску, її випробування i пуск виконані за участю українських фахівців.

Читати

Профільний комітет рекомендував ВР притягнути до кримінальної відповідальності Березкіна

Комітет Верховної Ради із питань регламенту схвалив подання Генеральної прокуратури України щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Станіслава Березкіна.

Читати
1 2 3 130