Генасамблея ООН вимагає виведення військ РФ із Придністров’я

Генеральна Асамблея ООН у п’ятницю більшістю голосів прийняла Резолюцію про виведення іноземних військ із території Республіки Молдова, що вимагає припинення нелегального перебування російського контингенту в Придністровському регіоні Молдови.

Читати

У США закликали перевірити збірну Росії з футболу на допінг

Глава американського антидопінгового агентства Тревіс Тайгарт закликав Міжнародну федерацію футболу (ФІФА) перевірити російських футболістів на допінг після серії перемог на груповому етапі ЧС-2018.

Читати

“Вишеградська четвірка” протестує через неформальний саміт щодо біженців

Країни “Вишеградської четвірки” – Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина – гостро критикують проведення неформального саміту ЄС щодо кризи біженців, який запланований на 24 червня у Брюсселі.

Читати

США закликають Україну переглянути закон про Антикорупційний суд

Державний департамент США приєднався до Міжнародного валютного фонду та закликає український парламент передивитися закон про Антикорупційний суд.

Читати

Ягланд закликав Кремль звільнити Сенцова

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд на зустрічі з міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим закликав звільнити незаконно ув`язненого українського режисера Олега Сенцова.

Читати

США виходять з Ради ООН з прав людини

Постійна представниця США при Організації Об’єднаних Націй Ніккі Хейлі заявила про вихід США з Ради ООН з прав людини.Однією з основних причин прийнятого рішення є “хронічна упередженість щодо Ізраїлю”, зазначила вона.

Читати
1 2 3 249