Рада ООН з прав людини розгляне ситуацію в Україні

В понеділок Рада ООН з прав людини розгляне в Женеві на 37-й сесії ситуацію в галузі прав і свобод в більш ніж 30 державах світу, включаючи Україну, Сирію, Південний Судан, М’янму, Бурунді, КНДР і Ємен.

Читати

ГПУ після завершення суду очікує на повернення активів Лазаренка – Єнін

Українська прокуратура і американські партнери зацікавлені у якнайшвидшому завершенні процесу в США над українським екс-прем’єром Павлом Лазаренком з позитивним для обох сторін рішенням, після чого розпочнуться переговори щодо розподіл активів.

Читати

Радбез ООН прийняв резолюцію про перемир’я в Сирії

Прийнята резолюція вимагає, щоб всі сторони “без зволікання припинили зіткнення” і забезпечили тривалу гуманітарну паузу щонайменше на 30 днів на всій території Сирії.

Читати

Мінімальна зарплата в ЄС становить €261, в Україні – €112

Станом на 1 січня 2018 року 22 із 28 країн – членів ЄС мають встановлену мінімальну заробітну платню, лише Данія, Італія, Кіпр, Австрія, Фінляндія та Швеція не мають такої практики.

Читати

Не слід використовувати війну з Росією як виправдання за нереалізовані реформи – екс-посол США в Україні

Колишній посол США в Україні Стівен Пайфер закликає президента Петра Порошенка пришвидшити темпи реформ, сповільнення яких з 2016 року шкодить відносинам Києва з МВФ і західними партнерами.

Читати

ЗСУ цього року отримають танки «Оплот» і новітні протитанкові комплекси – Муженко

Протитанкові комплекси «Стугна» і «Корсар» українського виробництва та танки «Оплот» підвищать оборонну спроможність Збройних сил України цього року.

Читати
1 2 3 206