САП планує зняти недоторканність з Ляшка – ЗМІ

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передасть у Генеральну прокуратуру подання про зняття недоторканності з лідера депутатської фракції Радикальної партії у Верховній Раді Олега Ляшка.

Читати

Продан пообіцяв повернутись в Україну, щоб довести свою невинуватість

Підозрюваний у незаконному збагаченні колишній виконуючий обов`язки голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан пообіцяв повернутися в Україну з-за кордону, куди виїхав для проведення медобстеження.

Читати

Сенцова відзначили міжнародною премією у сфері журналістських розслідувань

Незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова відзначили міжнародною премією у сфері журналістських розслідувань і захисту прав людини в усьому світі імені Сергія Магнітського.

Читати

На КПВВ Новотроїцьке затриманий бойовик, який служив під Іловайськом

Житель тимчасово окупованої Макіївки займався підвозом снарядів і бойовиків на передову. За три роки в рядах терористів чоловік змінив декілька військових підрозділів: «Оплот», «Фінансово-економічна поліція ДНР» та «Республіканська гвардія».

Читати

Польща просить Україну видати грузина, підозрюваного у вбивстві

Віце-міністр юстиції Польщі Лукаш Пєбяк направить до генерального прокурора України Юрія Луценка запит на екстрадицію громадянина Грузії, підозрюваного у вбивстві громадянки Польщі у місті Лудзь.

Читати

В ЄС чекають від України у 2019 році ратифікації Римського статуту МКС

В Європейському Союзі підтримують прагнення української влади ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду та закликають розпочати цей процес у 2019 році.

Читати
1 2 3 634