Порошенко обговорив з Трампом посилення захисту України

В інтерв’ю українським телеканалам Президент Петро Порошенко розкрив деякі деталі зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом в рамках Брюссельського Саміту НАТО, передає прес-служба Глави держави.

Читати

Власники машин з іноземною реєстрацією подали до суду позов проти Кабміну

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією подали позов проти Кабінету міністрів України, який своєю постановою розширив повноваження поліцейських з контролю над митною службою.

Читати

ВР ухвалила законопроект про запуск роботи Вищого антикорупційного суду

Верховна Рада України ухвалила Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” у зв’язку з прийняттям Закону України “Про Вищий антикорупційний суд”, реєстр. №7441.

Читати

НАТО закликає Росію звільнити всіх українських політв`язнів і заручників

Глави держав та урядів країн-членів НАТО закликали Росію звільнити всіх українських політичних в`язнів і заручників, що утримуються в окупованому Криму, на окупованих територіях Донбасу та безпосередньо в РФ.

Читати

БПП готове відкликати одну із своїх кандидатур до ЦВК

Голова фракції “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов заявляє про готовність його фракції відкликати одну із своїх кандидатур до складу Центральної виборчої комісії.

Читати

Павелко у парламенті підтримав національну збірну Хорватії

Народний депутат України, президент Федерації футболу України Андрій Павелко прийшов на засідання Верховної Ради у футболці національної збірної Хорватії.

Читати
1 2 3 97