«Ліон» втретє поспіль виграв жіночу Лігу чемпіонів

У фіналі жіночої Ліги чемпіонів футболістки французького «Ліона» обіграли німецький «Вольфсбург». Матч закінчився з рахунком 1:4 на користь французької команди.

Читати

Україна ввела санкції щодо ряду політиків, діячів культури та бойовиків

Україна ввела санкції стосовно ряду фізичних осіб через агресію Російської Федерації, в тому числі щодо чинних політиків, діячів культури та бойовиків так званих ДНР та ЛНР.

Читати

ФІФА заявили, що чинні футболісти збірної Росії непричетні до вживання допінгу

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) оголосила, що гравці збірної Росії, які готуються до чемпіонату світу, непричетні до вживання допінгу, але розслідування щодо інших російських футболістів триває.

Читати

Нацполіція виявила протиправну діяльність 35 футбольних клубів причетних до організації “замовних матчів”

Поліцейська спецоперація, спрямована на виявлення осіб, причетних до організації «замовних» футбольних матчів тривала більше одного року.

Читати

САП: суд розпочне розгляд по суті справи щодо хабарництва Фурдичка наприкінці червня

Голосіївський районний суд міста Києва призначив судове засідання з розгляду по суті обвинувального акту щодо директора Інституту агроекології та природокористування Національної академії аграрних наук України та колишнього народного депутата України Ореста Фурдичка на 11:30 год. 20 червня 2018 року.

Читати

Україна і Канада підписали угоду про військову підготовку особового складу

Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров та заступник командувача Канадського командування об’єднаних операцій – начальник штабу Вільям Сеймур підписали угоду про військову підготовку особового складу.

Читати

МВФ вимагає від України прийняти закон про Антикорупційний суд

Ухвалення закону про Антикорупційний суд з поправками, які забезпечать його повну відповідність рекомендаціям Венеціанської комісії, є критично важливим для продовження кредитування України з боку Міжнародного валютного фонду.

Читати
1 2 3 90