У Комишувасі на Луганщині відкрили дитячо-спортивний майданчик

14 грудня 2017 року в рамках благодійної акції «Подаруй свято дітям Східної України» представники Федерації футболу України, Інформаційного агентства «Центр новин», БФ «Розвиток футболу України», народні депутати Андрій Антонищак, Павло Кишкар (Збірна народних депутатів), команда журналістів відвідали Луганську область.

Читати

В Києві нагородили найкращих футболістів та тренерів України

Сьогодні на НСК «Олімпійській» у Києві відбулась церемонія «Футбольні зірки України-2017», у рамках якої було обрано та нагороджено найкращих гравців чоловічих та жіночих змагань з  футболу, футзалу та пляжного футболу, «символічну збірну України» за версією футболістів-професіоналів, а також визначено найкращий гол 2017 року.

Читати

Антикорупційний комітет просить ВР звільнити Соболєва з посади голови комітету

За відповідне рішення про відкликання Єгора Соболєва з посади голови комітету проголосували 12 членів Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції.

Читати

Саакашвілі відкидає звинувачення у сприянні учасникам злочинних організацій

Екс-голова Одеської облдержадміністрації, лідер партії ”Рух нових сил” Міхеїл Саакашвілі відкидає звинувачення генпрокурора Юрія Луценка у сприянні учасникам злочинних організацій. 

Читати

Гаазький трибунал оприлюднив результати розслідування щодо Майдану, Криму і Донбасу

Прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Фату Бенсуда опублікувала свою щорічну доповідь за результатами попереднього розслідування подій в Україні часів Революції Гідності, анексії Криму і початку агресії РФ проти України на сході. 

Читати
1 2 3 65