Захист Насірова пояснив, чому він не здав ще один закордонний паспорт

Захист відстороненого глави ДФС у середу, 7 червня, на розгляді Солом’янського районного суду Києва заявив, що Роман Насіров не здав паспорт тому, що в ньому закінчились сторінки.

Читати

ДТЕК заявляє про спроби влади «ДНР/ЛНР» поставляти добутий на окупованій території вугілля в Іспанію і Туреччину

Найбільший приватний енергохолдинг ДТЕК заявляє про спроби влади так званих республік «ДНР/ЛНР» вивезти дефіцитне вугілля антрацитної групи з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей на експорт – в Іспанію і Туреччину.

Читати

НАБУ не може розслідувати “газову справу”, а Тимошенко не можуть двічі залучити по ньому до відповідальності, – Холодницький

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) не може розслідувати “справу про газові контракти” Юлії Тимошенко, а її не можуть двічі за нього посадити.

Читати

Луценко: При отриманні хабара в 5 млн доларів затримана чиновниця ФГВФО

Співробітники Генпрокуратури спільно з управлінням “К” СБУ при одержанні неправомірної вигоди у розмірі 5 млн доларів затримали одну з уповноважених осіб Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), яка розробила злочинну схему вимагання та одержання хабарів від керівників банківських установ, в яких введено тимчасові адміністрації.

Читати
1 2 3 6