Сенат США схвалив поправку, яка передбачає посилення санкцій щодо Росії

Американські сенатори проголосували за посилення антиросійських санкцій. За відповідне рішення проголосували переважна більшість сенаторів, “проти” – двоє.

Читати

МЗС: Зустрічі лідерів «нормандської четвірки» може передувати зустріч Порошенка з Макроном

Перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко заявляє, що зустріч лідерів «нормандської четвірки» обов`язково відбудеться, але їй може передувати двостороння зустріч президента України Петра Порошенка з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Читати

Тіллерсон: Посилення санкцій проти РФ повинно відбуватися лише за рівноцінної участі інших союзників

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон наголошує, що посилення санкцій проти Російської Федерації повинно відбуватися лише за рівноцінної участі інших союзників.

Читати

Справу підприємства Фірташа повернули в госпсуд Запорізької області

Вищий госпсуд України відмовив у задоволенні скарги компанії Толексіс Трейдинг на постанову Донецького апеляційного госпсуду, який задовольнив скаргу САП і скасував постанову госпсуду Запорізької області, що стосується Запорізького титано-магнієвого комбінату (ЗМТК).

Читати

Кабмін схвалив стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху

Україна має намір до 2020 року вдвічі знизити смертність на автошляхах шляхом ряду заходів і нововведень, в тому числі, за рахунок введення обов’язкового використання сезонних шин.

Читати
1 2 3 7