Екс-форвард збірної України Девіч приєднався до клубу Вадуц

Екс-форвард збірної України Марко Девіч приєднався до Ліхтенштейну клубу Вадуц. Вадуц підписав однорічний контракт з нападаючим Марко Девічем, повідомляє офіційний сайт Ліхтенштейну клубу.

Читати

Адвокат Януковича заявляє, що СБУ отримала вказівки фальсифікувати справу проти його юрфірми

Адвокат екс-президента України Віктора Януковича Віталій Сердюк заявляє, що Служба безпеки України отримала вказівку фальсифікувати справу проти адвокатського об’єднання, в якому він перебуває.

Читати

Львівський бронетанковий завод зобов’язали заплатити 10 млн грн за несвоєчасне виготовлення військової техніки

Господарський суд Києва стягнув з Львівського бронетанкового заводу 9,8 млн гривень до державного бюджету за несвоєчасне виготовлення і постачання бойових машин.

Читати

У Маріуполі затримали колишнього міліціонера, який продавав “ДНР” базу даних ДАІ

У Маріуполі працівники Служби безпеки України затримали колишнього міліціонера, який продавав бойовикам так званої “ДНР” базу даних ДАІ, передає сайт СБУ.

Читати

НАБУ підозрює НКРЕКП в змові при затвердженні формули «Роттердам плюс»

Національне антикорупційне бюро України почало кримінальне провадження, в рамках якого підозрюються голова та члени Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які, діючи в інтересах генеруючих компаній-операторів теплоелектростанцій, при формуванні оптової ринкової ціни необгрунтовано включили до неї формулу, яка завищує вартість енергетичного вугілля в тарифах на

Читати

Українка Біломоїна виграла Кубок світу з маунтинбайку в Канаді

Українська велосипедистка Яна Біломоїна достроково виграла загальний залік Кубку світу з маунтинбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі на передостанньому етапі Кубку світу в канадському Монт-Сент-Енне, повідомляє Isport.ua.

Читати
1 2 3 6