Заступник начальника харківського університету Повітряних сил вийшов під заставу в півмільйона

Заступника начальника Харківського національного університету Повітряних сил імені Кожедуба (ХНУПС) Ігора Нікіфорова, підозрюваного в розтраті коштів і декларуванні недостовірної інформації, випустили з СІЗО під заставу.

Читати

Правоохоронці запобігли незаконному вивезенню до Польщі 100 тис. фунтів стерлінгів та 400 тис. злотих

У суботу, 16 грудня, в пункті пропуску для автомобільного сполучення “Шегині”, що на українсько-польському кордоні, прикордонники разом з працівниками фіскальної служби запобігли незаконному вивезенню з країни понад 100 тис. британських фунтів стерлінгів та майже 400 тис. польських злотих.

Читати

Міноборони РФ заявила про намір відкликати російських офіцерів з СЦКК

Спостерігачі ОБСЄ повідомили, що Міністерство оброни Росії передало їм листа з повідомленням про те, що РФ збирається відкликати з території України офіцерів російських Збройних сил з Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування.

Читати

На Донбасі затримано членів наркоугруповання, до якого входили працівники Нацполіції

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримали у районі проведення АТО учасників організованого наркоугруповання, до складу якого входили також працівники Нацполіції.

Читати

МЗС: Росія захопила два ядерні сховища в Криму

У Нью-Йорку (США) міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що на окупованих українських територіях залишилися два ядерні сховища та понад 1200 радіонуклідних джерел, які Україна зараз не контролює через дії Росії.

Читати
1 2 3 4