Апеляційний суд відправив справу «доктора Пі» на повторний розгляд

Суд у Тернополі розглянув скарги Андрія Слюсарчука та його захисників на вирок Сихівського суду Львова, і визнав “Доктора Пі” винним за п’ятьма статтями Кримінального кодексу. Шахрая засудили до 8 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільського апеляційного суду, де розглядалась апеляційна скарга Слюсарчука.

“Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Тернопільської області частково задовольнила апеляційні скарги Слюсарчука А.Т. та його захисників на вирок Сихівського районного суду м. Львова. Цим вироком Слюсарчука А.Т. визнано винуватим за ч.1 ст. 119 (вбивство з необережності), ст. 138 (незаконна лікувальна діяльність), ч.2 ст. 190, ч.3 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно, у великих розмірах), ч. 4 ст. 358 КК України (підробка документів) та засуджено до 8 років позбавлення волі”, – йдеться у повідомленні.

Водночас не повідомляється, які ж конкретно апеляційні скарги адвокатів Слюсарчука було задоволено.

Повний текст ухвали буде проголошено 12 грудня цього року.

Як повідомлялося, майже рік в Апеляційному суді Тернопільської області відбувався розгляд скарги Андрія Слюсарчука, який вимагав зняти з нього усі обвинувачення, проте на жодне засідання не з’являвся. Інтереси Слюсарчука представляла ціла делегація адвокатів та помічників.

Вищий спеціалізований суд України розглянув касаційну скаргу адвокатів на вирок Слюсарчуку, скасував рішення апеляційної інстанції і скерував кримінальне провадження на повторний розгляд.

Нагадаємо, Слюсарчук видавав себе за фахового нейрохірурга. Здобув славу людини з феноменальними здібностями. Утім, усі його досягнення виявилися фіктивними. А його некомпетентне лікування призвело до летальних наслідків.

14 лютого 2014 року Сихівський районний суд Львова засудив Слюсарчука до 8 років позбавлення волі за шахрайство. Відбувати покарання його відправили у Полицьку виправну колонію, що в Рівненській області. 14 червня 2016 року “доктора Пі” перевели до львівського СІЗО. Володимирецький районний суд Рівненщини, де він відбував покарання, відпустив його на волю за так званим «законом Савченко», згідно з яким день у слідчому ізоляторі, де він провів більше двох років, зарахували за два. Тому вважається, що Слюсарчук відсидів сім років, решту терміну відбуває умовно.