Меркель закликала Європу до єднання

Канцлер ФРН заявила, що збирається швидко сформувати новий стабільний уряд.

Ангела Меркель у своєму новорічному зверненні в суботу, 31 грудня, закликала жителів Німеччини до суспільного єднання, про це пише «Deutsche Welle».

«У країні «вже давно не було настільки різних думок» з питань економічного розвитку, соціальної політики і міграції», – заявила вона.

«Дехто говорить навіть про тріщину, яка проходить через наше суспільство», – додала Меркель.

У зв’язку з цим канцлер Німеччини побажала, щоб у Новому році німці знову згадали, що їх «об’єднує в глибині душі» і знову виявляли більшу повагу один до одного в широкому сенсі слова, тобто «були уважні, дійсно прислухалися один до одного і відновили взаєморозуміння».

Меркель також зауважила, що майбутнє ФРН нерозривно пов’язане з майбутнім Європи. На її думку, збереження єдності «27 європейських країн як спільноти» буде «вирішальним питанням найближчих років».

Ангела Меркель запевнила, що наступного року постарається швидко сформувати стабільний уряд.

«Світ нас чекати не буде», – зазначила вона.

На її думку, вже зараз країні потрібно створити передумови до того, щоб і через 10-15 років в Німеччині жилося добре. Зокрема, Меркель вказала на необхідність створення нових робочих місць, інвестицій в науку і освіту, розвитку інформаційних технологій, полегшення фінансового тягаря сімей та створення однаково гідних умов життя в містах і селах.