Клаван приніс «Ліверпулю» перемогу над «Бернлі»

«Ліверпуль» здобув перемогу над «Бернлі» (2:1) в матчі 22-го туру англійської прем’єр-ліги на стадіоні «Терф Мур».

(Photo by Alex Livesey/Getty Images)

На 61-й хвилині сенегалець Садьо Мане вивів «червоних» вперед. Господарі відігралися на 87-й хвилині після голу ісландці Йоханна Гудмундссона. Але через три хвилини «Ліверпуль» все-таки вирвав перемогу завдяки точному удару естонця Рагнара Клавана. Для 32-річного захисника цей гол став другим за клуб і першим в прем’єр-лізі.

Відзначимо, що «Ліверпуль» грав без травмованих півзахисників Мохаммеда Салаха і Філіпа Коутіньйо.

«Ліверпуль» набрав 44 очки і зрівнявся з «Манчестер Юнайтед», який посідає третє місце. У «Бернлі» залишилося 34 очки і сьоме місце.

Свої наступні матчі команди проведуть в Кубку Англії: 5 cічня «Ліверпуль» прийме «Евертон» на «Енфілді», а на наступний день «Бернлі» зіграє в гостях з «Манчестер Сіті».