НАЗК виявило порушення у звітах 38 партій

Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло порушення у звітах 38 політичних сил. Про це повідомляється на офіційному сайті НАЗК.

“Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило висновки про результати аналізу 275 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за III квартал 2017 року”, – сказано в повідомленні.

Як зазначається, 13 політичних партій не додали інформацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру від кожної місцевої організації.

Порушення порядку надання або отримання внеску в підтримку політичної партії встановлені в шести звітах: Всеукраїнське об’єднання Свобода, ВО Черкащани, Рух нових сил Михайла Саакашвілі, Розумна сила, Аграрна партія України, Українське об’єднання патріотів – УКРОП.

Крім цього, політична партія Блок Дарта Вейдера і приватне підприємство Українська правда не надали інформацію та документи за письмовим запитом Національного агентства, повідомили в прес-службі.

Ще шість політичних партій порушили термін подання звіту.

Також встановлена ​​неповнота відображеної інформації щодо правових підстав користування об’єктами нерухомості, які відображені у звітах як місце знаходження 13 політичних партій. Це, зокрема, Інтернет партія України, Українська республіканська партія Ми – кияни.

“Виявлені порушення тягнуть за собою адміністративну відповідальність, передбачену статтями 18846, 21221 і 21215 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зазначається в повідомленні”, – додали в НАЗК.