В.о. голови правління Державної зернової корпорації подав у відставку

Виконуючий обов`язки голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) Дмитро Гавриш заявив про своє звільнення, повідомляється на сайті компанії.

«Я залишаю посаду керівника Державної продовольчо-зернової корпорації України за власним бажанням», – процитувала прес-служба Гавриша, передає Уніан.

Він зазначив, що пріоритетні завдання, які нині стоять перед держкорпорацією: підвищення ефективності діяльності, оптимізація бізнес-моделі ДПЗКУ, поліпшення фінансових показників за рахунок ефективного розподілу ресурсів.

Також метою компанії є досягнення домовленостей із китайськими партнерами щодо виконання кредитних зобов`язань, які, за словами Гавриша, найближчим часом будуть успішно виконані наступним топ-менеджментом.

Нагадаємо, 13 вересня 2017 року Кабінет міністрів України призначив Гавриша (колишнього керівника найбільшої в Україні компанії з будівництва мостових конструкцій і транспортних розв`язок «Мостобуд») на посаду голови правління ДПЗКУ.

За результатами 2016-2017 МР філії Державної продовольчо-зернової корпорації переробили майже 242,6 тис. тонн зерна.

ДПЗКУ в 2016-2017 МР виробила близько 160 тис. тонн готової продукції, що на 3% перевищує результат попереднього сезону.

ДПЗКУ – вертикально інтегрована компанія, яка проводить увесь цикл робіт із зерновими та продуктами їх переробки: від виробництва до експорту. До складу

ДПЗКУ входять 55 філій, їх загальна робоча місткість становить 3,75 млн тонн сільгоспкультур, у тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів – близько 2,5 млн тонн зернових вантажів на рік.