«Барселона» розгромила «Сельту» і вийшла в чвертьфінал Кубку Іспанії

В рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубку Іспанії «Барселона» вдома розгромила «Сельту» з рахунком 5:0.

У переможців зустрічі дубль оформив Ліонель Мессі і по разу відзначилися Жорді Альба, Луїс Суарес і Іван Ракітіч.

Ліонель Мессі оформив дубль до 15 хвилини, в середині першого тайму Хорді Альба і Луїс Суарес забили ще по голу. На 87-й хвилині Іван Ракітіч встановив остаточний результат.

30-річний Мессі довів число голів, забитих ним в Кубку Іспанії, до 46, що дозволило йому увійти в топ-10 бомбардирів турніру за всю історію.

Перший матч протистояння завершився в нічию – 1:1. Таким чином, каталонці за сумою двох зустрічей вишли в 1/4 фіналу Кубку Іспанії.

Свого наступного суперника «Барселона» дізнається пізніше в результаті жеребкування.

Кубок Іспанії
1/8 фіналу
матч-відповідь

Барселона – Сельта 5:0 (4:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 13 Мессі, 2:0 – 15 Мессі, 3:0 – 28 Альба, 4:0 – 31 Суарес, 5:  – 87 Ракітіч.

Барселона: Сіллессен, Піке (Вермален, 46), Альба, Нелсон Семеду, Маскерано, Ракітіч, ​​Бускетс, Андре Гомеш, Іньєста (Хосе Арнаіс, 63), Суарес, Мессі (Дембеле, 59).

Сельта: Альварес, Гомес, Кастро, Мальо, Фонтас, Лоботка, Хосабед, Мор, Васс (Радо, 46), Систо (Браіс Мендес, 57), аспасиев (Максі Гомес, 46).