Пєсков підтвердив факт зустрічі Путіна з Медведчуком

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков підтвердив факт зустрічі президента Росії Володимира Путіна зі спецпредставником з питань гуманітарного характеру в рамках Контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Віктором Медведчуком, але не назвав її дату.

“Я лише можу підтвердити, що така зустріч була. Ви знаєте, що Медведчук займається гуманітарними питаннями, уповноважений ними займатися, він є одним з ініціаторів і виконавців процесу обміну полонених, він неодноразово цю тему безпосередньо обговорював з президентом РФ. Можу тільки це сказати”, – заявив Пєсков журналістам, передає ТАСС.

При цьому він відмовився називати дату цієї зустрічі: “Можу тільки підтвердити, що ця зустріч нещодавно дійсно мала місце”.

Раніше радіостанція Business FM повідомляла з посиланням на Пєскова, що зустріч відбулася 10 січня. Обговорювався український порядок денний, зокрема порушувалося питання про другий етап обміну полоненими між Україною і самопроголошеними “ЛНР і ДНР”. Крім того, за даними радіостанції, Путін і Медведчук обговорили перспективи введення миротворчого контингенту ООН на Донбас і прийнятні формати миротворчої місії ООН, а також у цілому перспективи виконання Мінських угод і мирного врегулювання конфлікту на сході України.