Шахтар в першому матчі 2018 року внічию зіграв з Лудогорцем

Шахтар в Туреччині провів перший в 2018 році товариський матч. Суперником гірників став чемпіон Болгарії Лудогорец. Гра закінчилась з рахунком 2:2.

Болгари цікавіше провели перший тайм, на початку якого створили 3-4 прекрасні моменти, проте реалізувати їх не змогли. Ближче до середини першого тайму Шахтар зміг вирівняти гру, але все ж пропустив в кінцівці. Сісіньо на лівому фланзі продавив Бутка і прострілив у штрафну. Микита Шевченко кинувся до м’яча, але помилився, і той дістався Марселіньо. Бразилець вразив порожній ближній для себе кут воріт. З рахунком 1:0 на користь Лудогорца команди.

В другому таймі цікавіше виглядав Шахтар. Вже на 57-й хвилині гірники зрівняли рахунок. Ісмаїлі прострілив з лівого флангу, а Зубков відмінним ударом вразив дальній нижній кут. Через шість хвилин Шахтар вже вів у рахунку. Той же Зубков віддав гольову передачу Феррейрі, і агентинець точним ударом пробив повз воротаря.

Втім, на 70-й хвилині через неузгодженість гірників в обороні, болгари забили другий гол у чужі ворота. Жоао Паулу потужно пробив у ближній кут, не давши шансів Кудрику. Більше забити нікому не вдалося і матч завершився нічиєю 2:2.

Відзначимо, що за Шахтар провів перший матч бразилець Додо, а також повернулися після оренди Дмитро Гречишкін і Микола Матвієнко. Також шанс проявити себе отримав Олександр Пихаленок.

Шахтар – Лудогорец 2:2

Голи: Зубков, 57, Феррейра, 60 – Марселіньо, 42, Жоао Паулу, 70