Збірна України вийшла у чвертьфінал Євро-2018

Збірна України з футзалу успішно стартувала на Євро-2018. В рамках змагань в групі С підопічні Олександра Косенка взяли гору над збірною Румунії – 3:2.

uefa.com

Матч для українців почався невдало, з двох пропущених на старті м’ячів, ще до перерви Королишин відіграв один м’яч.

В другому таймі українці зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й на останніх секундах вирвати перемогу, після того, як румуни пішли в атаку в самій кінцівці зустрічі. Спочатку Педяш зрівняв рахунок, а переможним ударом відзначився Шотурма.

Євро-2018, 2-й тур

Румунія – Україна – 2:3

Голи: Савіо (5), Гнат (11) – Королишин (20), Педяш (28), Шотурма (40)

А оскільки румуни програли і в першій зустрічі (португальцям – 1:4), то наша збірна достроково гарантувала собі путівку в чвертьфінал Євро-2018. 4 лютого в матчі «жовто-синіх» з Португалією визначиться переможець групи.

Нагадаємо, що з кожного тріо в чвертьфінал турніру вийдуть по дві кращі збірні (потенційні опоненти української команди в ¼ фіналу грають в групі D).

Поєдинки в інших групах принесли такі результати.

Група А. Словенія – Сербія – 2:2, Сербія – Італія – ​​1:1.

Група В. Росія – Польща – 1:1, Польща – Казахстан – 1:5.

Група D. Іспанія – Франція – 4:4, Франція – Азербайджан – 3:5.