Покер Агуеро приніс «Манчестер Сіті» перемогу над «Лестером»

Футболісти «Манчестер Сіті» в домашньому матчі 27-го туру чемпіонату Англії впевнено обіграли «Лестер».

Зустріч, що пройшла в суботу в Манчестері на стадіоні «Етіхад», завершилася з рахунком 5:1 на користь господарів. У їх складі один м’яч забив Рахім Стерлінг (3-я хвилина), а чотири голи – Серхіо Агуеро (48, 53, 77 і 90). У гостей на 24-й хвилині м’яч провів Джеймі Варди. Відзначимо, що півзахисник «Лестера» Ріяд Марез почав матч в запасі, але вийшов на заміну на 62-й хвилині.

Таким чином, «Манчестер Сіті» набрав 72 очки і зміцнив лідерство в турнірній таблиці АПЛ. У «Лестера» залишилося 35 очок. Цей клуб йде восьмим.

У наступних матчах чемпіонату Англії «Манчестер Сіті» 1 березня в гостях зіграє проти «Арсеналу», а «Лестер» 24 лютого прийматиме «Сток Сіті».