Гол Левандовского приніс «Баварії» перемогу над «Вольфсбургом»

Матч 23-го туру чемпіонату Німеччини «Вольфсбург» – «Баварія» завершився перемогою гостей – 2:1.

На восьмій хвилині господарів вивів вперед Даніель Дідаві. На 55-й хвилині Ар’єн Роббен не реалізував пенальті, але потім гості все ж зрівняли рахунок – на 64-й хвилині рівновагу відновив Сандро Вагнер. У кінцівці перемогу гостям приніс Роберт Левандовский.

«Баварія» набрала 59 очок і продовжує лідирувати в бундеслізі. У «Вольфсбурга» 24 очка та 13-е місце.

У наступному турі «Баварія» прийме «Герту», ​​а «Вольфсбург» на виїзді зіграє з «Майнцем».