Україну на “Євробаченні-2018” представлятиме Melovin

Україну на пісенному конкурсі “Євробачення-2018” в Лісабоні представлятиме талановитий український співак Melovin.

Сьогодні, 24 лютого, у фіналі конкурсу “Євробачення-2018” змагалися The Erised, Laud, Vilna, Melovin, Tayanna та Kadnay.

За підсумками голосування журі розподілили свої оцінки: 1 бал – Vilna, 2 – The Erised, 3 – Kadnay, 4 – Laud, 5 – Melovin, 6 – Tayanna.

А глядачі оцінили виступи учасників ось як: 1 бал – The Erised, 2 – Laud, 3 – Vilna, 4 –  Tayanna, 5 – Kadnay, 6 – найбльше балів здобув Melovin.

Melovin

Справжнє ім’я співака Костянтин Бочаров. Родом з Одеси. Розпочав свою музичну кар’єру з вокального шоу «Х-фактор-6» у 2015 році, в якому виступав протягом трьох ефірів і став переможцем. «Nick Melovin став внутрішнім брендом, з яким я хотів би працювати. Так як я хочу йти в напрямку європейської музики, я вирішив залишити собі цей псевдонім», – сказав в одному з інтерв’ю Костя Бочаров.

З 2015 року Костянтин Бочаров навчається на заочній формі у Київському інституті музики ім. Глієра, на факультеті «Музичне мистецтво», спеціальності «Естрадний спів».

Минулого року брав участь у відборі на «Євробачення-2017», дійшов до фіналу, де глядачі віддали йому найбільшу кількість балів. Та думка журі з голосуванням глядачів розійшлася. Виконавець популярної музики поступився рок-групі O.Torvald, яка представляла Україну на «Євробаченні-2017».

Melovin для цьогорічного відбору підготував трек Under The Ladder.

Євробачення 2018 пройде в столиці Португалії Лісабоні 8-го, 10-го і 12 травня. Україна потрапила в другий півфінал.

Нагадаємо, 11 лютого, переможцями першого півфіналу Євробачення стали VILNA, The Erised та LAUD.

17 лютого, у фінал “Євробачення” вийшли Melovin, Tayanna та Kadnay.

Варто зауважити, що артисти Melovin і Tayanna взяли участь в благодійних матчах на підтримку дітей-переселенців зі Сходу України.