Melovin пообіцяв, що виступ у Лісабоні буде справжнім, а не пластмасовим

Melovin, який представить Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2018» в Лісабоні, розповів про підготовку до конкурсу та чого очікує від свого виступу.

Про це він заявив під час прес-конференції в УНІАН.

За словами співака, наразі триває активна підготовка до конкурсу та активні репетиції.

«Я забуваю, що таке сон. Але я не переймаюся стосовно цього. Тривають репетиції, дуже мало часу залишається на свої потреби, на спілкування з рідними… Мені це все подобається. Я знав, що буде саме такий графік», – сказав він.

Melovin, не розкриваючи деталі, пообіцяв, що деякі зміни його номеру до конкурсу будуть: «Нікому не розказую, що буде змінюватися у постановці. Так, щось буде змінюватися… Я знаю, що вогонь буде, око буде. А далі подивимося, тому що хочеться, по-перше, щоб виступ у Лісабоні був справжнім, а не пластмасовим. Щоб це було правильним. А що буде змінюватися, не хочу розповідати, я люблю інтригу».

«Немає спеціального меседжу для Європи. У мене є тату, де написано Brave, Love. Freedom (Хоробрість, Любов, Свобода). Мені здається, це три речі, які повинні бути у кожного з нас… Дуже багато речей, які збивають тебе від твоєї мрії, відштовхують від цього… Тому мені здається сам меседж, який я хочу донести слухачу в Європі, категорії людей, які зможуть мене почути, зрозуміти: мені хочеться, щоб люди йшли до своєї мети, своєї мрії, мали змогу втілювати в реальність свої мрії. Мені здається мрії нами керують мрії», – пояснив також співак.

Melovin також прокоментував прогнози букмекерів, які зараз анонсують йому 23 місце: «Зовсім не хвилює. Друге місце, якщо я не помиляюся, це Болгарія, яка ще навіть не визначилася з піснею. Тому думка букмекерів важлива, але не зараз. Думати про букмекерів ще зарано».

Про обіцянку привезти перемогу Melovin додав: «Перемога є різна. Важлива інша річ… Важливо запам`ятатися Європі… Мені важливо, щоб мене там запам’ятали, щоб пісню там співали потім… Місце – це відносна річ. Іноді друге місце може бути гучнішим, ніж перше».

Як відомо, у фіналі національного відбору від України на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2018» переміг співак Melovin.

Журі віддало виконавцю п`ять балів, а глядачі – найвищий бал – шістку.

Переможцем «Євробачення-2017», фінал якого пройшов у Києві 13 травня 2017 року, став представник Португалії Сальвадор Собрал. Український гурт O.Torvald зайняв 24 місце.
«Євробачення-2018» пройде в столиці Португалії – Лісабоні. Півфінали конкурсу заплановані на 8 і 10 травня, фінал – на 12 травня.