Голова комісії Сумської міської ради вимагав хабара від підприємця

У Сумах викрито депутата – голову однієї з постійних комісій міської ради, який вимагав від підприємця 4,5 тисячі доларів. 

Як повідомили у прес-службі прокуратури області, сьогодні, 12 березня, підприємець передав через посередника обумовлену суму для голови комісії.
«Прокуратурою області спільно зі співробітниками Служби безпеки України в рамках кримінального провадження задокументовано злочинну діяльність голови однієї з постійних комісій Сумської міської ради. Вказаний посадовець, який також є депутатом Сумської міської ради, вимагав від приватного підприємця 4,5 тис. дол. за сприяння у продовженні терміну оренди земельної ділянки», – йдеться у повідомленні.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, зокрема проводяться обшуки в офісі та за місцем проживання депутата.

Вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.