Клуб Селезньова програв Трабзонспору

Перервалася чотирьохматчева переможна серія “Акхісар” в турецькому чемпіонаті, за який виступає український нападник Євген Селезньов. У разі перемоги над “Трабзонспором”, “чорно-зелено-жовті” могли наздогнати конкурента, проте не змогли навіть зачепитися за нічию – 1:3.

Селезньов провів на полі весь матч, але відзначився лише жовтою карткою на останніх секундах гри. У гостей забивали Окай Йокушлу (45 + 2), Бурак Їлмаз (83) і Дамі Ндоє (85), а у господарів – Сонер Айдогду (93), причому до цього моменту “Акхісар” грав у меншості після видалення Сержіньо на 91-й хвилині після другої жовтої картки.

Після 25-ти матчів “Трабзонспор” набрав 39 очок і піднявся на шосте місце, “Акхісар” залишився на десятій позиції з 33 балами.