П’ята золота медаль для України на XII зимових Паралімпійських іграх

Біатлоністка Оксана Шишкова здобула  п’яту золоту нагороду для України на XII зимових Паралімпійських іграх

Про це 13 березня на своїй сторінці у Facebook повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

Українка посіла перше місце у біатлонній гонці на 10 км серед спортсменів з порушенням зору.

Четверту золоту нагороду на Паралімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані приніс Україні Тарас Радь. Наймолодший спортсмен української команди став чемпіоном у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Срібними призерами у біатлоні стали також Ігор Рептюх та Олександр Казік, бронзовими – Людмила Ляшенко та Юрій Уткін.

В активі збірної України вже 15 нагород – 5 золотих, 4 срібні та 6 бронзових медалей. У загальному медальному заліку Україна піднялася на друге місце.