«Шахтар» обіграв «Маріуполь» і продовжує лідирувати в чемпіонаті України

Матч 24-го туру чемпіонату України «Шахтар» – «Маріуполь» завершився перемогою господарів – 3:0.

Гра проходила в Харкові, де донецький клуб зараз проводить свої домашні матчі. У складі переможців відзначилися Ісмаїлі, Марлос і Фред.

На 26-й хвилині рахунок відкрив Ісмаїлі, який після прострілу Бутка потужним і точним ударом з кута штрафного майданчика поцілив у дальній кут. У самому кінці першого тайму Марлос після розіграшу кутового забив красивий гол технічний ударом, який став другим в цьому матчі. На 67-й хвилині Фред зробив рахунок розгромним, асистував йому Феррейра.

«Шахтар» набрав 57 очок і посідає перше місце. У «Маріуполя» 33 очка і п’ята позиція.

У наступному турі «Шахтар» на виїзді зіграє з «Зорею», а «Маріуполь» прийме «Динамо».