ПСЖ сьомий раз в історії став чемпіоном Франції з футболу

Футболісти “Парі Сен-Жермен” з рахунком 7:1 розгромили “Монако” в домашньому матчі 33-го туру чемпіонату Франції і достроково стали переможцями турніру. Зустріч пройшла в Парижі.

У складі переможців відзначилися Джованні Ло Чельсо (15-а і 27-а хвилини), Едінсон Кавані (17), Анхель Ді Марія (20, 58) і Юліан Дракслер (86), ще один м’яч у свої ворота забив Радамель Фалькао (76). У тих, хто програв гол на рахунку Маркуша Лопеша (38). “Монако” перервав серію з 17 матчів поспіль без поразок у чемпіонаті, ПСЖ не програє протягом 11 ігор поспіль. У поточному сезоні команди у всіх турнірах тричі зустрічалися між собою і у всіх матчах ПСЖ був сильніше.

Паризький клуб, який лідирує в турнірній таблиці з 87 очками, достроково забезпечив собі перемогу в чемпіонаті країни. Що займає друге місце “Монако” (70) в останніх п’яти матчах зможе набрати максимум 15 очок.

ПСЖ сьомий раз в історії завоював титул чемпіона Франції, до цього команда перемагала в 1986 і 1994 роках, а також чотири рази поспіль – з 2013 по 2016 рік. У минулому сезоні переможцем чемпіонату став “Монако”. Для головного тренера паризького клубу Унаї Емері цей трофей став шостим в якості головного тренера ПСЖ і третім в поточному сезоні, команда також виграла Суперкубок Франції і Кубок французької ліги.

Бразильський захисник Дані Алвес виграв свій 37-й титул у кар’єрі, за цим показником він посідає перше місце, випереджаючи валлійця Райана Гіггза і шотландця Кенні Далгліша, в активі яких по 35 титулів, обидва футболісти вже завершили спортивну кар’єру.

У наступному турі ПСЖ 22 квітня на виїзді зіграє з “Бордо”, “Монако” 21 квітня зустрінеться в гостях з “Генгама”.