У фіналі Кубка України зустрінуться Шахтар та Динамо

18 квітня відбулися матчі 1/2 фіналу Кубку України-2017/18.

У Харкові Шахтар розгромив Маріуполь з рахунком 5:1.

Шахтар вже на старті зустрічі вийшов вперед – Тайсон влучно пробив зі штрафного. У середині першого тайму Маріуполь несподівано зрівняв рахунок, скориставшись помилкою Андрія Пятова.

Втім, “гірники” ще до перерви відновили та закріпили перевагу. Спершу Марлос на дальній стійці замкнув простріл Матвієнка, а потім Тайсон, обігравшись з Зубковим і Марлосом, оформив дубль.

У другому таймі Шахтар володів тотальною перевагою та довів справу до розгрому – Кайоде та Петряк реалізували ідеальні передачі Марлоса.

У Дніпрі місцевий СК Дніпро-1 не зміг протистояти київському Динамо – 1:4.

Гра була зроблена вже у першому таймі. Динамо високо пресингувало, не даючи господарям свободу переміщень на полі та перериваючи всі передачі. В атаці ж кияни грали досить спокійно, без особливого завзяття – але навіть так забили три м’ячі.

На 27-й хвилині голкіпер Юрченко збив у своїй штрафній Бєсєдіна, а рефері поставив пенальті. Циганков його впевнено реалізував. Через 10 хвилин Шепєлєв ударом з гострого кута подвоїв перевагу, а на 44-й Бєсєдін довів результат до розгромного.

У другому таймі СК Дніпро-1 спробував створити камбек, забивши на 58-й хвилині після подачі зі штрафного – це Ігор Когут реалізував момент. Однак, вже через 8 хвилин Вербіч, який вийшов на заміну по перерві, встановив остаточний рахунок – 1:4.

Таким чином, у фіналі Кубку 9 травня в Дніпрі зіграють Динамо та Шахтар.

Зазначимо, що і Маріуполь, і СК Дніпро-1 вперше у своїй історії зіграли на цій стадії змагань.

Кубок України-2017/18

1/2 фіналу

18 квітня

Шахтар – Маріуполь – 5:1 (3:1)

Голи: 1:0 – 8 Тайсон, 1:1 – 22 Тищенко, 2:1 – 38 Марлос, 3:1 – 45 Тайсон, 4:1 – 74 Кайоде, 5:1 – 81 Петряк.

Шахтар: Пятов – Додо, Хочолава, Ордець, Матвієнко – Зубков, Коваленко, Патрік, Тайсон, Дентіньо – Кайоде

Маріуполь: Гальчук, Насонов, Яворський, Білий, Биков, Демірі, Неплях, Дедечко, Мишньов, Тищенко, Діденко

СК Дніпро-1 – Динамо – 1:4 (0:3)

Голи: 0:1 – 28, пенальті Циганков, 0:2 – 38 Шепелєв, 0:3 – 44 Бєсєдін, 1:3 – 58 Когут, 1:4 – 66 Вербич.

Дніпро-1: Юрчук, Бровченко, Лопиренок, Логінов, Польовий, Кравченко, Сніжко, Когут, Поплавка, Чегурко, Супряга

Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко, Шепелєв, Ротань, Циганков, Буяльський, Гонсалес, Бесєдін