«Атлетіко» обіграв «Марсель» і став переможцем Ліги Європи

У Ліоні завершився фінальний матч Ліги Європи.

Результат пошуку зображень за запитом "«Атлетико» обыграл «Марсель»"

«Атлетіко» став володарем кубка Ліги Європи, обігравши у фіналі «Марсель» з рахунком 3:0. У складі мадридського клубу дубль оформив Антуан Грізманн (21-а хвилина, 49-а). Перший гол Грізманн забив після помилки захисника «Марселя» Замбія-Ангисса. Другий м’яч французький форвард ефектно перекинув через воротаря. Третій гол забив капітан мадридців Габі (89-та).

Для «Атлетіко» це третя перемога в Лізі Європи. Раніше «матрацники» перемагали в сезонах-2009/10 і 2011/12.

На 32-й хвилині матчу поле через травму залишив капітан «Марселя» Дімітрі Пайєт.