«Ліон» втретє поспіль виграв жіночу Лігу чемпіонів

У фіналі жіночої Ліги чемпіонів футболістки французького «Ліона» обіграли німецький «Вольфсбург». Матч закінчився з рахунком 1:4 на користь французької команди.

Основний час гри завершився з рахунком 0:0, а ключові події зустрічі припали на додатковий час. Німецькі футболістки вийшли вперед у рахунку на 93-й хвилині, коли відзначився Пернілла Хардер, проте вже через три хвилини залишилися вдесятьох після того, як Олександра Попп отримала другу жовту картку.

У час, що залишився француженки змогли переломити ситуацію на полі і здобути впевнену перемогу з рахунком 4:1. У складі «Ліона» голами відзначилися Амандин Анрі, Ежені ле Соммер, Ада Хегерберг і Каміль Абілі.

«Ліон» здобув перемогу в жіночій Лізі чемпіонів третій рік поспіль і вп’яте в історії турніру.

Жіноча Ліга чемпіонів, фінал

«Вольфсбург» (Німеччина) – «Ліон» (Франція) – 0:0 (0 0), додатковий час – 1:4

Голи: Хардер, 93 (1:0); Анрі, 98 (1:1); ле Соммер, 99 (1:2); Хегерберг, 103 (1:3); Абілі, 116 (1:4).

Вилучення: Попп, 96.