Швейцарія здобула вольову перемогу над Сербією

В рамках групового етапу чемпіонату світу з футболу збірна Швейцарії в Калінінграді обіграла команду Сербії з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі на п’ятій хвилині відкрив серб Олександр Мітровіч, а у швейцарців голом на 52-й хвилині відзначився Граніт Джака, а переможний м’яч на 90-й хвилині забив Джердан Шакірі.

У паралельному матчі групи Е Бразилія обіграла команду Коста-Ріки з рахунком 2:0. Таким чином, Бразилія і Швейцарія (4 очки) лідирують у квартеті Е, три очки у Сербії, жодного – у Коста-Ріки.

У наступному матчі серби 27 червня в Москві зіграють з бразильцями, а швейцарці в цей же день в Нижньому Новгороді зустрінуться з костариканцями.

Нагадаємо, чемпіонат світу триватиме до 15 липня, матчі проходять на 12 стадіонах в 11 містах країни: Москві, Санкт-Петербурзі, Волгограді, Єкатеринбурзі, Казані, Калінінграді, Нижньому Новгороді, Ростові-на-Дону, Самарі, Саранську і Сочі.