Бельгія розгромила Туніс в другому турі групового етапу ЧС-2018

У Москві на стадіоні «Відкрита Арена» відбувся матч другого туру групового етапу чемпіонату світу.

Бельгійці розгромили команду Тунісу з рахунком 5:2.

Вже на 6-й хвилині матчу Еден Азар реалізував пенальті в ворота Тунісу. На 16-хвилині перевагу подвоїв форвард Ромелу Лукаку. Нападаючий збірної Тунісу броні відіграв один м’яч на 18-й хвилині, а вже через шість хвилин покинув поле на ношах після отриманої трави.

У другому таймі Ромелу Лукаку забив свій четвертий гол на чемпіонаті світу. На 51-й хвилині Азар завдяки індивідуальній майстерності забив четвертий м’яч у ворота Тунісу. На останній хвилині основного часу рахунок до розгромного довів нападник Михайла Батшуайі. Другий м’яч у Тунісу забив Хазрі.

Збірна Бельгії здобула дві перемоги і гарантувала собі вихід в плей-офф чемпіонату світу-2018. Туніс з двома поразками не зміг вийти в 1/8 фіналу.

У заключному турі групового етапу бельгійці 28 червня зіграють з командою Англії в Калінінграді, а Туніс в цей же день зіграє з Панамою в Саранську.

Чемпіонат світу-2018

Група G

2-й тур

Бельгія – Туніс: 5:2 (3:1)

Голи: 1:0 – 6, пенальті Азар, 2 0 – 16 Лукаку, 2:1 – 18 броні, 3:1 – 45 Лукаку, 4:1 – 51 Азар, 5:1 – 90 Батшуайі, 5:2 – 90 Хазрі

Бельгія – Куртуа, Боята, Вертонген, Меньє, Алдервейрелд, де Брюйне, Феррейра Карраско, Вітцель, Азар (Батшуайі, 68), Мертенс (Тілеманс, 86), Лукаку (Феллайні, 59).

Туніс – Бен-Мустафа, Бен-Юссеф (Беналуан, 41), Маалула, броні (Наггез, 24), Мерья, Кауі, Скіра, Хазрі, Сассо (злити, 59), Бадрі, Бен-Юссеф.

Попередження: Сассо (14).