Збірна Франції обіграла Аргентину і вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу

Збірна Франції обіграла Аргентину на «Казань-Арені» з рахунком 4:3 в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018.

Вже на перших хвилинах гри Кіліан Мбаппе заробив небезпечний штрафний, і Антуан Грізманн перевірив на міцність хрестовину воріт аргентинців. Незабаром після цього за фол проти Мбаппе, який утік до воріт в центрі поля, був призначений вже пенальті. На цей раз Грізманн був точний.

Після цього аргентинці взяли м’яч під контроль, однак до гольових моментів біля воріт Уго Льоріса справа не доходила. Однак раптовий постріл Анхеля Ді Марії з 26 метрів під завісу тайму дозволив південноамериканської команді зрівняти рахунок.

Після перерви Аргентина навіть вийшла вперед: захисник Габріель Меркадо вдало підставив ногу під удар Ліонеля Мессі. Але потім французи переломили хід зустрічі. Спочатку захисник “Штутгарта” Бенжамен Павар завдав ефектний удар  з-за меж штрафного майданчика, а потім двічі після швидких атак відзначився Мбаппе.

Уже в доданий арбітром час вийшов на заміну Серхіо Агуеро скоротив відставання своєї команди, але більшого Аргентині домогтися не вдалося.

У чвертьфіналі підопічні Дідьє Дешама зіграють з переможцем зустрічі Уругвай – Португалія. Цей матч відбудеться 6 липня в Нижньому Новгороді.