Збірна ФФУ по пенальті перемогла Збірну журналістів з футболу

Команда ФФУ в матчі “Кубок виклику – 2018” перемогла Збірну журналістів з футболу, яка на стадіоні НТК імені В.Баннікова відзначила професійне свято День спортивного журналіста.
Світлина від Андрія Павелка.

У середу, 4 липня, в Києві на стадіоні імені В. Баннікова, Збірна журналістів з футболу, серед яких були представлені спортивні журналісти зіграла товариський матч з командою працівників Федерації футболу України. Матч завершився перемогою команди ФФУ 4:5 (1:1). Про це повідомляє ІА “Центр новин”.

Матч присвятили нещодавньому Дню спортивного журналіста. У складі збірної ЗМІ виступали журналісти: Ігор Циганик, Віктор Вацко, Дмитро Дєнков, Роман Лопатін, Андрій Швайка, Ярослав Твардовський, Богдан Машай, Андрій Столярчук, В’ячеслав Шевчук, Олександр Гапоненко, Віктор Доломанський, Роман Мальчевський та інші.

Команду ФФУ очолив сам президент федерації Андрій Павелко. Йому допомагали Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та Віце-президенти ФФУ Андрій Мацола, Ярослав Москаленко, Президент Дитячо-юнацької футбольної ліги України Віталій Борт. Поряд з ними грали екс-гравці збірної України: Олег Протасов, Володимир Єзерський, Василь Кардаш, Віталій Рева, Олександр Мелащенко та інші.

Першими рахунок в матчі відкрила збірна ФФУ, на 12 хвилині відзначився Андрій Лікаренко. Але в другому таймі (26 хвилина) Роман Мальчевський зрівняв рахунок (1:1).

Долю матчу вирішила серія післяматчевих пенальті, де влучними виявилась команда ФФУ (4:5).

Цього року перехідний “Кубок виклику” залишається в Будинку футболу, а Збірну журналістів з футболу чекає попереду матч з Ветеранами ФК “Чорноморець” за “Кубок Одеси”, який відбудеться 20 липня на стадіоні “Спартак”.

Нагадаємо, минулого року Збірна журналістів впевнено перемогла команду ФФУ з рахунком 7:2.