Бельгія обіграла Бразилію і зіграє з Францією у півфіналі ЧС-2018

У матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу збірна Бельгії в Казані обіграла команду Бразилії – 2:1.

Рахунок в матчі на 13-й хвилині відкрив бразилець Фернандіньо, який забив м’яч у свої ворота. Подвоїв перевагу бельгійців Кевін де Брейне, який відзначився на 31-й хвилині. Крапку в грі на 76-й хвилині поставив півзахисник «Селесао» Ренато Аугусто.

У паралельній чвертьфінальній грі Франція обіграла Уругвай – 2:0. Голами у французів відзначилися Рафаель Варан і Антуан Грізманн.

Таким чином, Бельгія і Франція 10 липня в Санкт-Петербурзі зустрінуться в півфіналі турніру.

чемпіонат світу
1/8 фіналу

Бразилія – ​​Бельгія – 1:2 (1:1)

Голи: 0:1 – 13, автогол Фернандіньо, 0:2 – 31 де Брейне, 1:2 – 76 Ренато Аугусто.

Бразилія: Аліссон, Тіаго Сілва, Марсело, Фагнер, Міранда, Пауліньо (Ренато Аугусто, 73), Фернандіньо, Коутіньйо, Вілліан (Фірміно, 46), Неймар, Габріел Жезус (Дуглас Коста, 58).

Бельгія: Куртуа, Компані, Вертонген, Меньє, Алдервейрелд, Феллайні, Шадлі (Вермален, 83), де Брейне, Вітцель, Азар, Лукаку (Тілеманс, 87).

Попередження: Алдервейрелд (47), Меньє (71), Фернандіньо (85), Фагнер (90).