Хорватія по пенальті обіграла Росію і зустрінеться з Англією в півфіналі ЧС

У чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу збірна Хорватії на полі стадіону «Фішт» в Сочі по пенальті обіграла команду Росії.

Основний час зустрічі завершився внічию – 1:1. Рахунок в матчі на 31-й хвилині відкрив російський півзахисник Денис Черишев. Через вісім хвилин хорват Андрій Крамарич відновив рівність.

Додатковий час також переможця не виявило. На 101-й хвилині м’яч забив хорватський захисник Домагой Віда, а на 115-й відзначився росіянин Маріо Фернандес.

У серії пенальті точнішими виявилися хорвати – 4:3.

В паралельній чвертьфінальній грі Англія переграла Швецію – 2:0. Голами у англійців відзначилися Гаррі Магуайр і Справі Аллі.

Таким чином, Хорватія і Англія 11 липня в «Лужниках» (Москва) зіграють за вихід у фінал турніру.

Чемпіонат світу завершиться 15 липня, матчі проходять на 12 стадіонах в 11 містах країни.