Хорватія обіграла Англію і зіграє з Францією у фіналі ЧС-2018

У півфіналі чемпіонату світу з футболу збірна Хорватії в «Лужниках» (Москва) в додатковий час обіграла команду Англії – 2:1.

Основний час зустрічі завершився з рахунком 1:1. На п’ятій хвилині рахунок відкрив англійський захисник Кіран Тріпп, шикарно виконавши штрафний удар. На 68-й хвилині хорват Іван Перішич в штрафний англійців замкнув передачу Шім’ї Врсалько з флангу, тим самим відновив рівновагу в грі.

Результат пошуку зображень за запитом "віда хорватія"

Перемогу хорватської команди в додатковий час на 109-й хвилині приніс Маріо Манджукич, який забив з передачі Перішича.

У паралельній півфінальній грі французи з мінімальним рахунком переграли бельгійців (1:0), єдиний м’яч в грі забив Самюель Умтіті. Таким чином, Франція і Хорватія зіграють у фіналі ЧС-2018.

Фінальна зустріч чемпіонату світу відбудеться 15 липня в «Лужниках» (Москва) і розпочнеться о 18:00 год. Днем раніше в Санкт-Петербурзі о 17:00 (за київським часом) почнеться матч за третє місце турніру, в якому зіграють Бельгія і Англії.