Зоря миром розійшлася з Брагою

У Запоріжжі відбувся перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в якому луганська “Зоря” приймала португальську “Брагу”.

Команди зіграли внічию – 1:1, і переможець протистояння визначиться через тиждень.

У першому таймі команди створили не так багато моментів. Караваєв з вигідного положення пробив вище воріт, а відзначитися гостям завадив бразильський воротар Філіпа.

На початку другому таймі “Зорю” від голу вже врятувала поперечина! Однак рахунок був все ж був відкритий. Орта скористався позиційною помилкою захисників “Зорі” і вразив ворота луганчан на 69-й хвилині.

Однак вже на 72-й Караваєв відновив рівновагу – ударом з літа півзахисник господарів відправив м’яч у дальню дев’ятку.

Зоря – Брага – 1:1

Голи: Караваэв, 72 – Орта, 69.

Зоря: Луїс Феліпе, Сваток, Вернидуб, Ледньов (Кочергын, 71), Тимчик, Харатін, Хомченовський, Михайличенко, Сілас (Гордієнко, 66), Караваєв, Рафаель Ратао (Кабаєв, 73).

Брага: Матеус, Секейра, Мелу да Сілва, Віллеман да Сілва, Есгаю, Рікарду (Новаїс, 89), Гояну, Клаудемір, Франсержіо, Едуарду (Соуза, 77), Орта.

Рахунок 1:1 зберігся до фінального свистка. Гра у відповідь відбудеться в Португалії 16 серпня.