Хет-трик Левандовського допоміг «Баварії» виграти Суперкубок Німеччини

Мюнхенська «Баварія» обіграла «Айнтрахт» з Франкфурта-на-Майні в матчі за Суперкубок Німеччини.

Зустріч пройшла у Франкфурті на стадіоні «Коммерцбанк-Арена» і завершилася з рахунком 5: 0 на користь баварців.

Автором першого гола став польський нападник «Баварії» Роберт Левандовскі, який відзначився на 21-й хвилині після передачі захисника Йозуа Кімміха. До перерви Роберт оформив дубль, а на початку другого тайму – хет-трик.

Четвертий м’яч мюнхенців забив півзахисник Кінгслі Коман, а крапку в матчі поставив хавбек Тьяго Алькантара на 85-й хвилині.

Для «Баварії» ця перемога в Суперкубку Німеччини стала вже 7-й в історії. Мюнхенський клуб продовжує утримувати рекорд за цим показником, випереджаючи дортмундську «Боруссію» на два титули.