«Барселона» перемогла «Севілью» і в 13-й раз завоювала Суперкубок Іспанії

«Барселона» стала володарем Суперкубка Іспанії після перемоги над «Севільєю». Матч на «Стад де Танжер» в Марокко закінчився з рахунком 2:1.

На дев’ятій хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник Пабло Сарабія. Причому, щоб зарахувати гол, головному арбітру Карлосу дель Серро Гранде довелося вдатися до відеоповтору, який зафіксував, що гравець «Севільї» не перебувала в положенні поза грою.

Ще до перерви захисник Жерар Піке забив м’яч у відповідь, а на 78-й хвилині чемпіон світу француз Усман Дембеле з передачі аргентинця Ліонеля Мессі приніс каталонцям перемогу.

Відзначимо, що в складі «Барселони» дебютували француз Клеман Лангле, який раніше виступав за «Севілью», бразилець Артур і чилієць Артуро Відаль.

«Барселона» виграла Суперкубок Іспанії в 13-й раз, що є рекордним показником. А капітан команди Ліонель Мессі став найтитулованішим гравцем в історії каталонського клубу.

Додамо, що вперше трофей розігрувався за підсумками одного матчу.