Харківський Житлобуд-1 вийшов до 1/16 фіналу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА
13 серпня завершився груповий етап жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА, в якому харківський Житлобуд-1 здобувши три перемоги – з першого місця виходить до 1/16 фіналу розіграшу ліги.
Свій вирішальний матч харків’янки провели на центральному стадіоні ОСК Металіст за підтримки багаточисленної аудиторії. І це вийшло справжнє свято жіночого футболу, яке футболістки Житлобуд-1 закріпили перемогою над Олімпією – 3:1. Результативні атаки в матчі на рахунку Надії Куніної та двічі Дарії Апанащенко.
Ця третя перемога поспіль у 6-й відбірній групі дозволила жіночій команді «Житлобуд-1» із Харкова виграти кваліфікаційний раунд і вийти до 1/16 фіналу Ліги чемпіонів.
17 серпня відбудеться жеребкування стадії 1/16 фіналу, а матчі плей-офф будуть зіграні 12/13 та 26/27 вересня.
ЛІГА ЧЕМПІОНІВ УЄФА 2018-2019
ГОЛИ: Куніна 36, Апанащенко 50,71 – Батея 72
ОЛІМПІЯ: Бабб – Бенінтенте, Мелуцє (к), Нодь, Чолаку (Кордуняну 59), Войку (Йосиф 64), Битя, Някшу (Бороді 32), Карп, Негря, Браун
Тренер: Мірел АЛБОН
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає – Чолаку 32, Бороді 74, Карп 90+2
Група 2: “Сомато Барселона” (CYP)
Група 3: “Глазго Сіті” (SCO)
Група 4: “Славія” (CZE)
Група 5: “Спартак” Суботіца (SRB)
Група 6: “Житлобуд-1” (UKR) – результати групи
Група 7: “БІІК-Казигурт” (KAZ)
Група 8: “Сараєво-2000” (BIH)
Група 9: “Гінтра Універсітетас” (LTU), “Хонка” (FIN) *
Група 10: “Авальдснес” (NOR)
*Кращі володарі других місць (за результатами проти першої і третьої команд)
“Глазго Сіті” і празька “Славія” будуть сіяними при жеребкуванні 1/16 фіналу.
“Ліон” (FRA, чинний переможець)
“Вольфсбург” (GER)
“Парі Сен-Жермен” (FRA)
“Барселона” (ESP)
“Русенгорд” (SWE)
“Манчестер Сіті” (ENG)
“Фортуна” Йоррінг (DEN)
“Баварія” (GER)
“Челсі” (ENG)
“Брондбю” (DEN)
“Цюріх” (SUI)
“Лінчепінг” (SWE)
“Зірка-2005” (RUS)
“Спарта” Прага (CZE)
ЛСК (NOR)
“Атлетіко” (ESP)
“Санкт-Пельтен” (AUT)
“Фіорентина” (ITA)
“Рязань-ВДВ” (RUS)
“Ювентус” (ITA)
https://www.instagram.com/p/BmboUUiDoOk/?utm_source=ig_web_copy_link
Календар турніру
Жеребкування 1/16 фіналу: 17 серпня
1/16 фіналу: 12/13 вересня і 26/27 вересня
Жеребкування 1/8 фіналу: 1 жовтень
1/8 фіналу: 17/18 жовтня і 31 жовтня / 1 листопада
Жеребкування 1/4 фіналу і 1/2 фіналу: 9 листопад
1/4 фіналу: 20/21 і 27/28 березня
1/2 фіналу: 20/21 і 27/28 квітня