Ліга Європи: Маріуполь поступився Бордо з рахунком 2:1

Бордо приймає Маріуполь у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи 2018/19.

Українська команда після поразки в домашній грі (1:3) і поступилася на виїзді – з рахунком 1:2 – і, таким чином, програвши за сумою двох матчів, припинила виступи в євротурнірі, повідомляє сайт УЄФА.

Французька команда володіла повною перевагою в матчі і мала відкрити рахунок ще до перерви, але в одному з епізодів м’яч влучив у штангу воріт Євгена Гальчука, який замінив у рамці воріт “Маріуполя” Рустама Худжамова. Те, що не вдалося в першому таймі, французи виконали у другому.

На 54-й хвилині Пундже забив красивим ударом під перекладину, а вже через дві хвилини Санкаре з близької відстані вразив ворота головою.

“Маріуполь” забив гол престижу – на 66-й хвилині Руслан Фомін майстерно виконав штрафний удар, відправивши м’яч у ближній кут над “стінкою”.

Рахунок 2:1 зберігся до кінця зустрічі. За сумою двох матчів “Маріуполь” поступився – 2:5 – і не потрапив у наступний раунд.