Зоря зіграла внічию проти Браги та вийшла у плей-офф Ліги Європи

Луганська “Зоря” зуміла пробитися в плей-офф раунду Ліги Європи, пройшовши за сумою двох матчів португальську “Брагу”.

Матч-відповідь 3 кваліфікаційного раунду в Бразі завершився з рахунком 2:2.

Перший тайм матчу в Португалії пройшов без голів, але у другій половині гри глядачі побачили цілий каскад гольових ситуацій. Футболісти “Браги” двічі виходили вперед, проте “Зоря” тут же відповідала своїми голами.

На 65-й хвилині Жоау Новайш забив дальнім ударом зі штрафного – 1:0. На 70-й бразильський легіонер “Зорі” Рафаел Ратао зрівняв рахунок – 1:1. На 73-й Орта забив другий гол “Браги”, однак на 83-й Караваєв став героєм “Зорі” – 2:2.

Команда Юрія Вернидуба вийшла у плей-офф кваліфікації Ліги Європи, де зустрінеться з німецьким “Лейпцигом”.

Ліга Європи, 3-й раунд кваліфікації, матч-відповідь

Брага – Зоря – 2:2

Голи: Новаїш, 65, Орта, 73 – Рафаель, 70, Караваєв, 83

Перший поєдинок, який відбувся у Запоріжжі, також завершився гольовою нічиєю 1:1.