“Шахтар” впевнено переміг ФК “Львів”

У Львові завершився стартовий матч 5-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги, в якому “Львів” приймав донецький “Шахтар” і поступився суперникові.

Гра завершилася з рахунком 0:2.

Цей матч став 100-м для Паулу Фонсека на чолі “Шахтаря” в українській футбольній Прем’єр-лізі. Чинний чемпіон і найсильніша команда України мав велику перевагу, а реалізувати його в логічний гол вдалося на 21-й хвилині. Швидка контратака гостей призвела до того, що Мораес віддав передачу на Марлоса і той, вийшовши один на один, легко переграв голкіпера львів’ян Бандуру.

Надалі донеччани зосередилися на збереженні своєї переваги і досягли успіху в цьому.

А вже на 90-й хвилині гравець “Шахтаря” Сергій Болбат ударом на добиванні забив другий м’яч у ворота львів’ян.

Українська Прем’єр-ліга. 5-й тур

«Львів» – «Шахтар» – 0:2

Гол: Марлос 21, Болбат, 90

Львів: Олександр Бандура, Володимир Адамюк, Вадим Парамонов, Олександр Голіков, Сергій Воронін, Максим Каленчук (Жонатан Ліма, 69), Рафаель Сабіно (Мартан, 75), Артур Западня, Лукас Тейлор (Панамбі, 81) Аугусто, Бруно.

Шахтар: Андрій Пятов, Олег Данченко (Богдан Бутко, 77), Давид Хочолава, Ярослав Ракицький, Ісмаїлі, Тарас Степаненко, Алан Патрік (Майкон, 81), Тайсон, Марлос, Веллінгтон Нем (Сергій Болбат, 63), Мораес.

Попередження: Каленчук, 24 – Алан Патрік, 47

Арбітр: Сергій Бойко (Київська область)

Таким чином, “Шахтар” набрав 12 очок в турнірній таблиці, випередив київське “Динамо” (1 гра в запасі) і наздогнав “Олександрію” в боротьбі за 1-2 місця.