Маріуполь вдома зіграв зі Львовом внічию

У недільному матчі 6-го туру УПЛ «Маріуполь» зіграв внічию зі «Львовом». Гра закінчилась з рахунком 2:2.

Вже на старті матчу «Львів» міг виходити вперед, проте Бруно не реалізував пенальті.

«Львів» відкрив рахунок у матчі на 45+2-й хвилині. Подачу з кутового замкнув Вадим Парамонов.

На початку другого тайму «Маріуполь» зусиллями Піхаленка зрівняв рахунок, проте вже через дві хвилини Бруно знову вивів гостей вперед.

На 59-й хвилині Чурко зрівняв рахунок – 2:2.

Українська Прем’єр-Ліга. 6 тур

Маріуполь – Львів – 2:2

Маріуполь: Рустам Худжамов (к), Ігор Кирюханцев, Сергій Яворський, Олексій Биков, Бесір Демір (Павло Полегенько, 39, Ігор Тищенко, 76), Валерій Федорчук, Дмитро Мішнёв, Олександр Пихаленок, Андрій Борячук (Владислав Вакула, 71), В’ячеслав Чурко, Руслан Фомін

Львів: Олександр Бандура (к), Володимир Адамюк, Вадим Парамонов, Олександр Голіков (Ростислав Волошинович, 81), Сергій Воронін, Максим Каленчук, Владислав Приймак (Ліма, 68), Артур Западня, Тейлор, Аугусто, Бруно (Сергій Кисленко, 78 )

Голи: Олександр Піхалёнок 49, В’ячеслав Чурко, 59 – Вадим Парамонов, 45+2, Бруно, 51

Попередження: Валерій Федорчук, 54, Сергій Яворський, 56, Руслан Фомін, 90 + 3 – Тейлор, 73

Вилучення: Валерій Федорчук, 90+4 (друге попередження)

Арбітр: Денис Шурман (Київська обл.)

Обидві команди залишаються у нижній частині таблиці. У “Львова” – 5 очок. У “Маріуполя” – 4 бали.