Ярмоленко за Вест Хем відзначився дублем

Український вінгер Андрій Ярмоленко відкрив рахунок із забитих м’ячів за Вест Хем в англійській Прем’єр-лізі.

Андрій Ярмоленко вперше з’явився у стартовому складі Вест Хема на матч англійської Прем’єр-ліги і відразу ж розписався забитим голом у ворота Евертона.

На 10-й хвилині матчу Арнаутович і Ярмоленко вискочили на ворота Евертона. Австрієць покотив, а українець одним дотиком переправив м’яч у сітку – 1:0.

А на 32-й хвилині поєдинку Ярмоленко вдався справжній шедевр. Вінгер отримав передачу від Нобла на куті штрафного, класно підробив м’яч і з лівої по красивій дузі відправив його в сітку воріт Евертона – 2:0 на користь лондонців.

Відзначимо, що Вест Хем ще на набирав очок у нинішньому сезоні і займає останнє місце в турнірній таблиці.